گارانتی محصولات لوازم خانگی بزرگ

0 تومان

محصولات خانگی بزرگ نظیر تلویزیون - کولر گازی- لباسشویی-ظرف شویی -یخچال که نیاز به گارانتی دارند.مشتری در صورت تمایل به خرید با گارانتی محصولات میتواند هر کدام از گارانتی هارا انتخاب کند و ان را برای محصول خرید داری شده خود در خواست کند.

گارانتی سلامت اصالت:

با توجه به سیاستهای فروشگاه اینترنتی سلام بابا برای کسب  اعتبار و جذب مشتریان بیشتر و هم  کاران جدید همه کالا های عرضه شده در فروشگاه کاملا اصلی بوده و دارای سریال نامبر و بارکد مربوطه می باشد که برای بررسی اصالت کالا مشتریان میتوانند از ان بهره ببرند. 

گارانتی سلامت فیزیکی :

همه کالاهای که از طرف فروشگاه اینترنتی سلام بابا ارسال میشوند دارای گارنتی سلامت فیزیکی تا زمان تحویل کالا  تو تسویه حساب مشتری هستند.مشتریان گرامی توجه داشته باشند هنگام تحویل کالا محصول را به صورت کامل بررسی و سالم تحویل گرفته سپس اقدام به تسویه حساب کنند.

گارانتی محصولات و لوازم خانگی بزرگ :

توجه داشته باشید ارائه برگه کارانتی برای محصولات اختیاری بوده و با انتخاب مشتری با پرداخت هزینه ان خدمات ارائه میشود.

 محصولات عرضه شده در فروشگاه بر اساس قوانین کارخانه سازنده دارای ۱۸ ماه گارانتی بوده ، شامل ارائه خدمات بوده و مسئول اجرای آن برای لوازم خانگی، صوتی تصويری

و تجهیزات بزرگ خانگی:لباسشویی - ظرف شویی - کولر گازی - یخچال و ...  برعهده شرکت اوا سرویس با شماره ثبت 493391 می باشد.
برای استفاده از خدمات پس از فروش، مشتریان میتوانند با شماره تلفن مرکزی سرویس  02177999609 یا تلفن های درج شده در کارت گارانتی تماس گرفته و یا با همراه داشتن برگه ضمانتنامه معتبر و شناسنامه دستگاه به هر یک از مراکز مجاز خدمات اوا سرویس  سراسر کشور مراجعه کنند تا از تسهیلات ضمانت محصول برخوردار گردند .

گارانتی محصولات و لوازم خانگی کوچک :

با توجه به اینکه اغلب محصولات لوازم خانگی و اشپزخانه کوچک دارای شرکتهای تولید کننده مستقل و درای نمایندگی در ایران هستند با گارانتی شرکت مربوطه عرضه میشوند.که اغلب مدل زمان گارانتی ۱۲ الب ۱۸ ماه است 

موارد خارج رج از گارانتی :
– مخدوش بودن فاکتور یا شماره سریال دستگاه یا عدم تطابق
– هرگونه عیبی که بر اثر ضربه فیزیکی شکستگی خراشیدگی آب آتش مواد شیمیایی نوسانات برق و استفاده ناصحیح از دستگاه عارض گردد.
– انجام هرگونه تعمیرات و دستکاری توسط غیر از کارشناسان مرکز خدمات

مسئولیت مطالعه نکات درج شده بر عهده مشتری می باشد.

تارخ اخرین نگارش چهارشنبه، ۱۳۹۴/۱۲/۱۲

کانال تلگرام سلام بابا

2
دیدگاه کاربران
  • 1396-01-29
    با سلام و احترام .من دو قلم جنس کولر جنرال و تلویزیون سونی از بانه گرفتم و گارانتی کردم پس از تماس با نمایندگی آوا سرویس در تهران و ٍثبت کد توسط نماینه ها در تالش نصب شد و هیچکدام برگه را مهر نکردن آیا تاین کارت بدون مهر نصاب اعتبار دارد؟
    پاسخ مدیر: سلام خیر بدونه مهر اعتبار ندارد.
  • 1396-04-08
    سلام.منون بابت سایت خوب شما
نظر خود را بنویسید
*
*
تماس با ما
نماد اعتماد