لباسشوی سامسونگ WF8690NHW

1,380,000 تومان

60 قلم

بخرید و 7,400 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

مشخصات لباسشوی سامسونگ Samsung clothes WF8690NHW

مشخصات کلی

اشین لباسشویی 7 کیلو مدل wf8690nhw سامسونگ مجهز به سیستم خشک کن ،تنظیم دمای آب سرد ،پاک کننده ی خودکار فیلتر،برنامه شستن لباس های پشمی ،ظریف وپشمی ،سیستم هشدار دهنده اتمام کار، قفل کودک و صفحه نمایش و سیستم تخلیه می باشد .این مدل دارای برنامه شستشوی سریع و بی صدایی می باشد.میزان آب مصرفی آن 48 لیتر می باشد و همچنین قابلیت کار با ولتاژ پایین را  ارائه می دهد.

خشک کن سرامیکی

ماشین لباسشویی دو جعبه ای با مقاومت سه گانه سامسونگ که دو جعبه سرامیکی در آن گنجانده شده است .این ماشین برخلاف خشک کن های معمولی دارای منفذهای کمتری می باشد و حساسیت کمتری نسبت به میزان سختی آب دارد .در پی این نوآوری،نه تنها میزان آب ته نشین شده کاهش می یابد ،بلکه دوام ماشین لباس شویی شما سه برابر می شود.

محفظه الماسی

با ماشین لباس شویی سامسونگ دیگر نگران صدمه دیدن محصول نباشید.در مورد بسیاری ازماشین لباس شویی های معمولی ،بیرون زدگی از سوراخ های مخصوص داخل محفظه و صدمه دیدن در طی مراحل مختلف بسیار رایج است.اما در طراحی یکپارچه محفظه الماسی ،هر دو سوراخ 43% کوچکترند و برای جلوگیری از به هم چسبیدن و درنتیجه صدمه دیدن کالاها، این سوراخ ها در هر تورفتگی الماسی شکل به صورت عمیقی قرار گرفته اند .

کنترل ولت

راهی برای محافظت کامل ولتاژ ،کنترل ولتاژ سامسونگ  می باشد و این ویژگی ایمنی ماشین لباس شویی  شما را تضمین می کند به طوری که حتی با ولتاژ ±25% بتوان با آن کار کرد.این فناوری جدید با کنترل ولت ،ماشین لباس شویی را از تکان شدید و حتی ولتاژ کم محافظت می کند و دوام ماشین لباس شویی را بالا می برد .

درب اتوماتیکی با ظرفیت بزرگ

درب فوق العاده بزرگ  460mm ،سوراخ بسیار گسترده 330mm برای استفاده آسان تر و پر و خالی کردن پارچه های بزرگ  به صورت آسان می باشد و به شما این امکان را می دهد که برای محافظت از لباس هایتان ،داخل محفظه را به دقت بررسی کنید..

  

صفحه نمایش کاربر پسند

این محصول طراحی پانل آسان ،عملیاتی راحت و صفحه نمایشی کاربرپسند دارد و دارای دکمه شاخص ، LED ،دکمه های لمسی راحت ،و صفحه دیجیتال خوانای جداگانه ای می باشد

که با آنها می توان تنظیماتی نظیر برنامه شستشو و چرخه آسان و بی دردسر انجام داد.

 

سیستم کنترل آب

با فناوری توقف آبی بکار رفته در این محصول ،و حفاظت نشت کامل دو مرحله ای ،ماشین لباس شویی و خانه تان از صدمه های ناشی از آب مصون می مانند.این محصول خصوصا برای افرادی که در آپارتمان ها و ساختمان های چند طبقه زندگی می کنند فوق العاده ارزشمند است ،چون این سنسور از صدمات و شرایط اضطراری مربوط به آب جلوگیری می کند.

  

شستشوی نقره ای

لباس ها و رخت ها بدون جوشاندن و استفاده از شوینده های ضد باکتریایی شستشو داده می شوند ،در روش های شستشوی معمولی باکتری های  مضر بر روی لباس هایتان می ماند.با این فناوری نوین لباس هایتان از وجود باکتری کاملا پاک می شود.

ابعاد : 657 *890*536 mm

 • میزان مصرف آب در برنامه معمولی: 48 لیتر
 • +++A
 • سرعت گردش: دور(400،800،1000،1200)
 • 7kg
 • دکمه ای و ترمستات
 • LED
 • وزن خالص دستگاه: 59 کیلو گرم
 • انگلیسی
 • به سمت چپ
 • برنامه تنظیم دمای آب سرد: بله / 30 / 40 / 60 / 95 درجه سانتي گراد
 • کنترل ضد کف جباب ساز جلوگیری از چین وچروک لباسها ایمنی خود تمییز کردن فیلتر سیستم ایمنی خود تشخیصی سیستم هشدار دهنده اتمام کار برنامه شستشوی ملافه Bedding
 • 240-220 ولت-60/50 هرتز
مــزایا
مــعایب
0
سوال کاربران
هیچ سوالی پرسیده نشده است
سوال خود را بپرسید.
*
*