جدید اون توستر بلک اند دکر TR050

اون توستر بلک اند دکر TR050

320,000 تومان

بخرید و 1,600 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

صفحه نمایش

وزن : 7 کیلو گرم
صفحه نمایش ال ای دی :
توان مصرف برق : 1500 وات

امکانات نرم افزاری

تایمر خاموش :

Other Features

گنجایش مخزن : 200 میلی لیتر
برنامه پخت :
قابلیت مایکروویو :
گریل :
کانوکشن :
جوجه گردان :
جنس سطح داخلی : استیل
قابلیت تنظیم زمان :
جنس بدنه : فلزی
نوع بازشدن درب : دستگیره
زبان برنامه ها : انگلیسی
منبع گرمایش : کانوکشن
روش کنترل : دکمه گردان
جنس داخل : لعابی
جهت باز شدن درب : به سمت پایین
جلوگیری از گرم شدن :
تعداد المنت : 4 عدد
فضای داخلی نچسب :
ترموستات قابل تنظیم :
درجه حرارت : 250 درجه
دارای تایمر و ترموستات :
سینی از جنس نچسب :
زنگ هشدار :
اندازه اون توستر : متوسط
دیگر ویژگی ها : ظرفیت 28 لیتر توان 1500 وات تایمر 60 دقیقه ای ترموستات قابل تنظیم تا 250 درجه سانتی گراد کانوکشن (جهت پخت شیرینی و کیک) جوجه گردان فضای داخلی نچسب

7 کیلو گرم
200 میلی لیتر
استیل
فلزی
دستگیره
انگلیسی
کانوکشن
دکمه گردان
لعابی
به سمت پایین
4 عدد
250 درجه
متوسط
ظرفیت 28 لیتر توان 1500 وات تایمر 60 دقیقه ای ترموستات قابل تنظیم تا 250 درجه سانتی گراد کانوکشن (جهت پخت شیرینی و کیک) جوجه گردان فضای داخلی نچسب
1500 وات

فر برقی یا آون توستر بلک اند دکر Black and decker مدل TR050 دارای ظرفیت داخلی 28 لیتر با پختی کاملا سالم راحتی در آشپزی را به شما هدیه می کند. این دستگاه با توان 1500 وات قادر است انواع غذاهای خوشمزه از قبیل لازانیا ، پیتزا و غیره همچنین انواع کیک و شیرینی را با پختی کاملا سالم تهیه کرده و شما از خوردن آنها لذت کافی را ببرید. این دستگاه همانند یک فر اجاق گاز کارایی داشته و هیچ فرقی با ان ندارد تنها تفاوت در سیستم گرمازایی برقی و ظرفیت کمتر آن بوده اگر چه به تنظیم دقیق تر میزان دمای فر و تایمر نیز مچهز است .
این دستگاه دارای 3 انتخابگر چرخشی است که با استفاده از آنها می توان دمای فر ، نوع پخت و همچنین زمان پخت را تنظیم کرد. همچنین دما و حرارت فری که دراین دستگاه تعبیه شده بیش از 250 درجه سانتی گراد می باشد که با توجه به نوع و مقدار مواد غذایی به راحتی قابل تنظیم است. در ضمن با توجه به تایمر 60 دقیقه ای طراحی شده دراین فربرقی ، می توان به غذا زمان پخت داد و با خیالی آسوده به کارهای دیگر رسید، با استفاده از این قابلیت غذا بطور اتوماتیک پخته و سپس با وجود سیستم آلارمی که بر روی این دستگاه تعبیه شده حاضر بودن غذا اعلام می شود و شما می توانید به سراغ فر رفته و غذای خود را جهت صرف کردن بردارید.
از مزایای این فر برقی که می توان اشاره کرد دو جداره بودن شیشه درب جلو دستگاه است که در برابر حرارتهای بسیار بالا و ضربه بسیار مقاوم و محکم بوده و به سادگی نمی شکند و گرمای داخل فر را بخوبی نگه می دارد این در حالی است که در اکثر دیگر فرهای برقی شیشه جلویی دستگاه ساده و نازک است. همچنین با وجود میله جوجه گردان که به همراه این دستگاه می باشد به سادگی می توان یک مرغ درسته را بطور کامل سوخاری و برشته کرد.

مشخصات کلی اون توستر بلک اند دکر TR050

 • اون  توستر بلک اند دکر
 • 28L. ظرفیت
 • عملکرد همرفت
 • رنگ مشکلی
 • مغازه خوراک پزی
 • جوجه گردان دار
 • تایمر 60 دقیقه ای
 • میله اهنی برای نکه داشتن جوجه
 • سینی تفلون
 • تایمر / زنگ هشدار
 • ترموستات کنترل درجه حرارت 

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*