بخرید و 28,500 تومان تخفیف در خرید بعدی دریافت کنید !

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل 9366

( )

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل 9366 دارای یخساز  اتوماتیک ، آبریز، تهویه و سیستم نازه نگهداری مواد می باشد.این یخچال بدون بو ، بدون برفک می باشد. و رنگ آن استیل روشن است.

Give a Name

5,600,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

59 قلم

یخچال ساید بای ساید 32 فوت ال جی بنتلی (در روی در) مدل 

GS9366NECZ

درب روی درب

با این درب دیگر نیازی نیست که درب اصلی یخچال را مکرر باز و بسته نمایید و خیلی راحت به اقلام مورد نیاز خود از همین درب بدون اتلاف هوای سرد دسترسی پیدا می کنید.

ال جی ساید بای ساید

 

 

مجهز به کمپرسور اینورتر خطی

کمپرسور اینورتر خطی در ساید باید ساید درب روی درب ال جی از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند و سر و صدای موتور را نیز کاهش می دهد.

 ال جی به خاطر این فناوری که به یخچال هایش اضافه کرده محصولا خود را ده سال گارانتی می کند.

کمپریور خطی

 

 

چراغ  ال ای دی

چراغ ال ای دی داخل یخچال ال جی روشنایی قابل ملاحظه ای را برای شما فراهم می کند. ااین چراغ  سازگار با محیط زیست نیمه دائم و با دوام دارای گرمای کمتری نسبت به لامپ های معمولی است و هوای داخل یخچال را کمتر گرم می کند و  به همین خاطر مانع از مصرف انرژی بی رویه می شود.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل 9366

 مجهز به سیستم بدون فراست است که این سیستم علاوه بر این که مانع از یخ زدگی مواد غذایی می شودباعث می شود برای مدتی طولانی مواد غذایی تازه باقی بماند. همچنین این ساید بای ساید ال جی مجهز به قفل کودک می باشد.

طراحی داخلی جعبه های یخچال ال جی دارای یک پوشش شیار دار است که با بسته به نوع ماده ی غذایی این شیار ها دوره ذخیره سازی را می توانند حداقل تا 4 روز بیشتر تمدید کنند. علاوه بر این  یخچال ال جی مجهز به سیستم قفسه هایی است که با نگه داشتن قطره های آب می تواند میزان رطوبت را در کشو متعادل نگه دارد که بعد از چند روز میوه ها و سبزیجات همان طراوت اولیه را خواهند داشت.

 

تازگی بیشتر مواد غذایی

با سیستم خنک کننده ی یخچال ال جی از غذاهای سالم تری بهره خواهید برد و سلامت خانواده به راحتی تضمین می شود

 

محفظه ی سبزیجات دارای تکنولوژی خاصی است و دارای رطوبت خاصی برای حفظ بهتر سبزیجات می باشد. این محفظه دارای دمای متعادل و استانداردی برای حفظ سبزیجات و تازگی بیشتر آن ها می باشد.

سیستم جریان هوای چندگانه  به به طور مساوی و یکنواخت هوای سرد را در سراسر یخچال پخش می نماید تا میوه ها و سبزیجات همچنان تازه باقی بمانند.

سیستم جریان هوای چندگانه

 

آبسرد کن بر روی درب یخچال که دارای یک صفحه پنل لمسی دیجیتالی است و از روی این پنل می توانید از میزان سردی آب و دمای فریزر و فعال بودن قفل آن مطلع شوید. مخزن آبسرد کن 1.5 لیتر است.  و شما می توانید در هر زمان هم اب خنک و هم تکه های مکعبی یخ یا یخ خورد شده را برای انواع نوشیدنی های سر خود داشته باشید.

0
سوال کاربران
هیچ سوالی پرسیده نشده است
سوال خود را بپرسید.
*
*