ماشین ظرفشویی بکو DFN6833

1,600,000 تومان

بخرید و 8,500 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

مشخصات فنی:

ماشین ظرفشویی بکو مدل دی اف ان 6833 13 نفره هم اکنون در سایت سلام بابا در اختیار شما قرار دارد.صفحه نمایش لمسی با قابلیت تنظیم درجه حرارت و تنظیمات دیگر_ جنس داخل آن فولاد ضد زنگ است با طراحی بدنه بی نظیر_صدای کم با 43 دسی بل تمامی ظروف را به طور کاملا بهداشتی میشورد.داری 2 قفسه است که شما میتوانید هر ظرفی را در جای مخصوص به خود قراردهید.همچنین مجهز به موتور BLDC است_فقل کودک_6 برنامه شستشو

صفحه نمایش

میزان مصرف آب : 10 لیتر
رتبه انرژی : ++A
میزان صدا : DB (A) - IEC 704 43

ویژگی های صدا

کم صدا :

Other Features

قفل کودک :
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
نوع بازشدن درب : دستگیره
جنس داخل : فولاد ضد زنگ
جهت باز شدن درب : به سمت پایین
دیگر ویژگی ها : سیستم سختی گیر آب_شستشوی سریع و تمیز
خشک کن :
آبکشی :
نمایشگر دما :
شروع با تاخیر :
طبقه مجزا برای قاشق :
نوع ظرف شویی : بزرگ
تنظیم میزان مواد شوینده :
قابلیت ضد عفونی :
شستشوی ظروف خیلی چرب Intensive :
شستشوی متوسط خودکار Auto :
شستشوی ظروف چرب متوسط Normal :
شستشوی ظروف نه چندان چرب ECO :
شستشوی سریع روزانه Quick :
شستشوی ظروف ظریف Delicate :
قابلیت تنظیم ارتفاع سبد :
تنظیم زمان شروع کار Delay start :
خشک کننده Extra time :
براق کننده ظروف Sparking clean :
سیستم آب پاشی :
صرفه ‌جویی در مصرف آب :
شستشوی سریع :
تعداد برنامه های شست و شو : 6_ برنامه ی ضد باکتری، عملکرد A++،سنسور آب، قفل کودک،WaterSafe،برنامه خودکار، برنامه ی قابل انعطاف، برنامه ی 30 دقیقه ای

10 لیتر
++A
استیل ضد زنگ
دستگیره
فولاد ضد زنگ
به سمت پایین
سیستم سختی گیر آب_شستشوی سریع و تمیز
بزرگ
6_ برنامه ی ضد باکتری، عملکرد A++،سنسور آب، قفل کودک،WaterSafe،برنامه خودکار، برنامه ی قابل انعطاف، برنامه ی 30 دقیقه ای
DB (A) - IEC 704 43

ظرفشویی بکو مدل DFN6833 BEKO عرضه در فروشگاه اینترنتی سلام بابا

از قابلیتهای مهم این ظرفشویی این است که قفسه های درونی آن جادار و کیفیت بسیار بالایی دارند و هرنوع ظروف حساس . نازک در آن جا میشود بدون آنکه ضربه ای به ظرفها وارد شود.این ماشین ظرفشویی دارای محفظه های متحرک با موقعیت قابل تنظیم هستند تا شما به راحتی لیوان ها و قاشق چنگال ها را د رجای خود قرار دهید.

برنامه های قفل کودک و ضد باکتری

از قابلیتهای مهم دیگر این ظرفشویی قفل کودک است که شما میتوانید در مواقع ضروری تنظیمات قفل کودک را بر روی آن انجام دهید و از دستکاری کودکتان به ظرفشویی خودداری کنید.

ویژگی دیگر ظرفشویی بکو دی اف ان 6833 برنامه ضد باکتری است یعنی تمامی ظروف را با کیفیت بسیار بالا و میکروب زدایی به طور کاملا بهداشتی برای شما تمییز میکند.با تنظیمات برروی ظرفشویی و برنامه ضد باکتری , ظروف را از انواع باکتری پاک میکند.

صفحه نمایش ال سی دی و تنظیم انواع برنامه ها از جمله قفل کودک و ضد باکتری

ماشین لباسشویی بکو همچنین دارای ویژگی سازگاری با محیط زیست است .برنامه های شستشو زیادی دارد ازجمله برنامه ی ضد باکتری، عملکرد A++،سنسور آب، قفل کودک،WaterSafe،برنامه خودکار، برنامه ی قابل انعطاف، برنامه ی 30 دقیقه ای.

بدنه آن از جنس فولاد ضد زنگ است همچنین لبه های کناری آن منحنی شکل هستند و زیبایی خاصی به آن بخشیده است.دارای صفحه نمایش LCD است که تمامی تنظیمات دلخواه را برروی آن میتوانید مشاهده کنید.2 قفسه دارد که قفسه بالایی را به دلخواه خود میتوانید جایش را تغییر دهیدهمچنیین برای تمییز کردن داخل ظرفشویی لازم نیست این کاررا دستی انجام دهید,به طور ااتوماتیک این کار را انجام میدهد.

جنس بدنه فولاد ضد زنگ

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*