توستر فیلیپس HD2648

264,000 تومان

بخرید و 1,300 تومان تخفیف در خرید بعدی بگیرید !

صفحه نمایش

وزن : 3.2 کیلوگرم

منبع تغذیه

برق مصرفی : 240-220 ولت

توضیحات ساخت

کشور منتاژ کننده : چین

ویژگی ها فیزیکی

ابعاد : طول26- عمق25- ارتفاع21 سانتی متر

Other Features

برنامه پخت :
تعداد برنامه پخت : 3
یخ زدایی :
جنس بدنه : استیل ضد زنگ
محفظه سیم :
مدل دستگاه : HD2648
تایمر برنامه :
شرکت سازنده : فیلیپس Philips
تحت لیسانس : هلند
صفحه نمایشگر :
توان : 1800 وات
قابلیت های پخت : برشته کردن- یخ زدایی- گرم کردن مجدد
عملکرد گرم کردن دوباره غذا :
سینی جمع کردن خرده نان :
دکمه توقف عملیات :
خاموشی خودکار :
تعداد درجه برشته کردن : 7 درجه
تعداد جایگاه نان : 3 عدد

3.2 کیلوگرم
3
استیل ضد زنگ
طول26- عمق25- ارتفاع21 سانتی متر
240-220 ولت
HD2648
فیلیپس Philips
هلند
چین
1800 وات
برشته کردن- یخ زدایی- گرم کردن مجدد
7 درجه
3 عدد

توستر نان HD2648 فیلیپس Philips HD2648 Toaster

توستر نان فیلیپس  HD2648 با توان 1800 وات میتواند تعداد زیادی نان را برشته کند. این مدل توستر  چهار جایگاه  (دو تا دوتایی )نان دارد  که می توان از هر دو جایگاه به صورت جداگانه استفاده نمود. هر دو جایگاه دارای تنظمیات مختص به خود می باشند که این امکان را فراهم می کند بدون نیاز به فعال کردن جایگاه دیگر، فقط از دو جایگاه جهت برشته کردن نان استفاده نمود. هم چنین امکان قرار دادن و برشته کردن نان با ضخامت های ضخیم و نازک در این جایگاه ها فراهم می باشد. در واقع دهانه خود تنظیم شونده دستگاه این امکان را فراهم نموده است که بتوان نان هایی با ضخامت های مختلف را داخل دهانه قرار داد. بدنه تمام استیل توستر فیلیپس بر زیبایی ظاهری دستگاه افزوده است. این بدنه تمام استیل علاوه بر کیفیت بالا دارای قابلیت تمیز شدن آسان می باشد.

توستر فیلیپس دارای هفت درجه برشته کردن نان می باشد که با استفاده از این قابلیت می توان نان را به میزان دلخواه از قهوه ای تیره تا طلایی برشته نمود. ویژگی دیگر این توستر مجهز بودن به عملکرد یخ زدایی است که می توان با استفاده از آن ابتدا نان فریزر شده را یخ زدایی کرده و سپس آن را برشته نمود. عملکرد گرم کردن مجدد امکان گرم کردن نان را بدون برشته کردن اضافی آن فراهم می کند. به این ترتیب با استفاده از این عملکرد می توان نان های از قبل برشته شده را مجددأ گرم نمود. این دستگاه دارای دکمه توقف می باشد که می توان در حین عملکرد دستگاه در صورت نیاز ، عملکرد در حال انجام توستر را متوقف نمود.
پس از تست شدن نان با استفاده از دسته بالا آورنده می توان نان ها را به سهولت از جایگاه بیرون آورد. در زیر بدنه سینی خرده نان تعبیه شده است تا خرده نان های باقی مانده از نان های برشته شده داخل آن بریزد. این سینی قابل جدا شدن از بدنه بوده و می توان آن را به راحتی تمیز نمود. توستر فیلیپس Philips مدل HD2648 همچنین در قسمت زیر بدنه دارای محفظه قرارگیری سیمکه در هنگام عدم استفاده می توان سیم را در جایگاه مخصوص قرار گرفته شود.

 

مشخصات توستر فیلیپس Philips مدل HD2648:

تعداد درگاه نان: 4 عدد - دارای کشوی جمع آوری خرده نان - دارای قابلیت تنظیم حرارت - دارای قابلیت یخ زدایی - دارای قابلیت قطع خودکار - دارای دکمه توقف عملیات - توان مصرفی: 1800 وات - سایر مشخصات: دارای بدنه عایق حرارت

0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*